Klubbat för:
8 400 SEK
6 000 SEK
TITTI FABIANI, "Book", bokskåp, 2 sektioner, Italien, formgivningsår 1969, vitlackerade, total höjd ca 195, 70x37 cm
Brukslitage, skador, märken
863159
2021-01-12