Bokskåp Fabiani

Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TITTI FABIANI, "Book", bokskåp, 2 sektioner, Italien, formgivningsår 1969, vitlackerade, grålackerad toppskiva, total höjd ca 103, 140x37 cm

Brukslitage, skador, märken

863164

2021-01-12