Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TITTI FABIANI, "Book", bokskåp, 2 sektioner, Italien, formgivningsår 1969, vitlackerade, grålackerad toppskiva, total höjd ca 103, 140x37 cm
Brukslitage, skador, märken
863164
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här