STEVE LECHOT golvlampa modell One by one Belux

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STEVE LECHOT, "One-by-One", golvlampa, Belux, 2000-tal, plexiglas samt metall och papper, höjd ca 150, 30x30 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen

863166

2021-01-14