Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
STEVE LECHOT, "One-by-One", golvlampa, Belux, 2000-tal, plexiglas samt metall och papper, höjd ca 150, 30x30 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen
863166
2021-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner