Bokskåp Fabiani

Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

TITTI FABIANI, "Book", bokskåp, 2 sektioner, Italien, formgivningsår 1969, vitlackerade, bakstycke i glas, total höjd ca 195, 36x38 cm

Kuntoraportti

Brukslitage, skador, märken, sockel m avslag

863169

Päivämäärä:

2021-01-12