Bokskåp Fabiani
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TITTI FABIANI, "Book", bokskåp, 2 sektioner, Italien, formgivningsår 1969, vitlackerade, bakstycke i glas, total höjd ca 195, 36x38 cm
Kuntoraportti
Brukslitage, skador, märken, sockel m avslag
863169
Päivämäärä:
2021-01-12