Klaffbord gustaviansk stil

Klaffbord gustaviansk stil
Klaffbord gustaviansk stil
Klaffbord gustaviansk stil
Klaffbord gustaviansk stil
Klaffbord gustaviansk stil
Klaffbord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanerat i valnöt och rot, höjd 74, utfälld 95 cm

Ytskador

863172

2021-01-11