Taklampor ett par

Taklampor ett par
Taklampor ett par
Taklampor ett par
Taklampor ett par
Taklampor ett par
Taklampor ett par

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

200 EUR

TAKLAMPOR, ett par, Itsu 1960/70-tal, koppar, kupans höjd 20 cm, diameter 22 cm

Lätt slitage

863178

2021-01-17