Hängfotogenlampa

Hängfotogenlampa
Hängfotogenlampa
Hängfotogenlampa
Hängfotogenlampa
Hängfotogenlampa
Hängfotogenlampa
Hängfotogenlampa
Hängfotogenlampa
Hängfotogenlampa
Hängfotogenlampa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGFOTOGENLAMPA, omkring 1900, bronserad metall, dekor med bevingade figurer, höjd ca 74, diameter 30 cm

Lagning, slitage

863188

2021-01-15