Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, bemålat i vitt, slag med enkla grindar, höj ca 74, 95x43, utfällt ca 163x95 cm

Bruksslitage, senare bemålat

863189

2021-01-14