Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, ca 1920-tal, stomme av mässing samt skaft med opakt glas, oljehus av glas, kupa i frostat glas, höjd ca 65 cm

Bruksslitage

863196

2021-01-14