Fotogenlampa
Valmis
2021-01-14
863196
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FOTOGENLAMPA, ca 1920-tal, stomme av mässing samt skaft med opakt glas, oljehus av glas, kupa i frostat glas, höjd ca 65 cm
Bruksslitage