Spelbord sengustavianskt

Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, tidigt 1800-tal, invändigt med spelplan för backgammon, mahogny, höjd ca 69, 86x88 cm, spelpjäser medföljer

Slitage, repor, fläckar, ställvis något blekt, torrsprickor, fanéringsskador

863199

2021-01-11