Spelbord sengustavianskt
Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
SPELBORD, sengustavianskt, tidigt 1800-tal, invändigt med spelplan för backgammon, mahogny, höjd ca 69, 86x88 cm, spelpjäser medföljer
Slitage, repor, fläckar, ställvis något blekt, torrsprickor, fanéringsskador
863199
2021-01-11