Emile EISMAN-SEMENOWSKY (1857-1911)

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

EMILE EISMAN-SEMENOWSKY (1857-1911): porträtt av kvinna i klänning, signerad Eisman-Semenowsky, troligen 1800-talets slut, olja på pannå, ca 45x17 cm

863214

2021-01-15