Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
EINO RUUTSALO (1921-2001) komposition, signerad samt daterad 1958, träsnitt, 41/20, 41x26 cm
863225
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här