Eino Ruutsalo träsnitt

Eino Ruutsalo träsnitt
Eino Ruutsalo träsnitt
Eino Ruutsalo träsnitt
Eino Ruutsalo träsnitt
Eino Ruutsalo träsnitt
Eino Ruutsalo träsnitt
Eino Ruutsalo träsnitt
Eino Ruutsalo träsnitt

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

EINO RUUTSALO (1921-2001) komposition, signerad samt daterad 1958, träsnitt, 41/20, 41x26 cm

863225

2021-01-11