Bordspendyl 1800-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, Phillipe Mourey (P.H. Mourey) verksam 1840-1910, förgylld vitmetall, föreställande två antikiserande kvinnor varav en med lyra i handen, höjd inkl lös sockel ca 36 cm
Pendel medföljer
863229
2021-01-11