Berbisk dörr

Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERBISK DÖRR, 1900-tal, Marocko, skuret och bemålat trä, höjd ca 112x59 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, sprickor

863233

2021-01-11