Toilettegarnityr
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOILETTEGARNITYR, 5 dlr, glas med silvermontering, bl.a. stämplade S.B.W, England, bestående av flakonger samt dosor med lock, höjd ca 3,5-15 cm
Bruksslitage, enstaka bucklor nagg, en flakong utan komplett gångjärn
863238
2021-01-17