Toilettegarnityr

Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

TOILETTEGARNITYR, 5 dlr, glas med silvermontering, bl.a. stämplade S.B.W, England, bestående av flakonger samt dosor med lock, höjd ca 3,5-15 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, enstaka bucklor nagg, en flakong utan komplett gångjärn

863238

Päivämäärä:

2021-01-17