Diverse silver

Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIVERSE SILVER, 14 dlr, bestående av bägare, skål, skedar, lock samt servettringar, silvervikt ca 610 g

Gravyr, smärre bucklor, bruksslitage

863267

2021-01-24