Pallar Bröderna Andersson

Pallar Bröderna Andersson
Pallar Bröderna Andersson
Pallar Bröderna Andersson
Pallar Bröderna Andersson
Pallar Bröderna Andersson
Pallar Bröderna Andersson
Pallar Bröderna Andersson
Pallar Bröderna Andersson
Pallar Bröderna Andersson
Pallar Bröderna Andersson
Pallar Bröderna Andersson
Pallar Bröderna Andersson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Bröderna Andersson, stomme av teak, klädsel av svart konstskinn, brickmärkta, höjd ca 43, ca 38x62 cm

Bruksslitag, repor, fläckar, ena pallen sknar knappar

863268

2021-01-12