skrivbord

skrivbord
skrivbord
skrivbord
skrivbord
skrivbord
skrivbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORD, 1800-tal, allmoge, stomme av furu, bemålat i vitt, låda vid sarg, höjd ca 75, 106x53 cm

Bruksslitage, senare bemålat

863282

2021-01-14