Nattduksbord,m höjd

Nattduksbord,m höjd
Nattduksbord,m höjd
Nattduksbord,m höjd
Nattduksbord,m höjd
Nattduksbord,m höjd
Nattduksbord,m höjd
Nattduksbord,m höjd
Nattduksbord,m höjd
Nattduksbord,m höjd
Nattduksbord,m höjd

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NATTDUKSBORD, ett par, 1900-talets andra hälft,, betsad stomme, skåpdörr samt låda vid sarg, beslag av gulmetall, höjd ca 58, 40x34 cm

Ställvist kraftigt slitage

863284

2021-01-14