Gab vas i brons

Gab vas i brons
Gab vas i brons
Gab vas i brons
Gab vas i brons
Gab vas i brons
Gab vas i brons
Gab vas i brons
Gab vas i brons
Gab vas i brons
Gab vas i brons

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GAB, vas, grönpatinerad brons, 1920/30-tal, modell 27, höjd 10,5 cm

Repor

863287

2021-01-17