Tulpanvas Kina 1800-tal

Tulpanvas Kina 1800-tal
Tulpanvas Kina 1800-tal
Tulpanvas Kina 1800-tal
Tulpanvas Kina 1800-tal
Tulpanvas Kina 1800-tal
Tulpanvas Kina 1800-tal
Tulpanvas Kina 1800-tal
Tulpanvas Kina 1800-tal
Tulpanvas Kina 1800-tal
Tulpanvas Kina 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TULPANVAS, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 25 cm

Glasyrskador

863297

2021-01-17