Ruben Heleander oljemålning

Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUBEN HELEANDER (född 1931): "Grön Flaska", signerad och daterad Heleander - 60(?), olja på duk, ca 33x41 cm

863298

2021-01-12