Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUBEN HELEANDER (född 1931): "Grön Flaska", signerad och daterad Heleander - 60(?), olja på duk, ca 33x41 cm
863298
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här