Stolar England

Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, England, 1900-talets början, fanérade i mahogny, dekor av inläggningar, stoppade pärlspikade sitsar, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 44 cm

Smärre ytskador

863304

2021-01-12