Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, löstagbar bricka, oval form, ställ för flaskor undertill, höjd ca 75, 44x60 cm

Bruksslitage

863307

2021-01-12