Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARTA, "Stockholm på 1870-talet", efter Neuhaus, Generalstabens Litografiska Anstalts Förlag Stockholm, ca 75x95 cm
Saknar glas, gulnader, fläckar
863308
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här