Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KARTA, "Stockholm på 1870-talet", efter Neuhaus, Generalstabens Litografiska Anstalts Förlag Stockholm, ca 75x95 cm

Zustandsbeschreibung

Saknar glas, gulnader, fläckar

863308

2021-01-12