Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KARTA, "Stockholm på 1870-talet", efter Neuhaus, Generalstabens Litografiska Anstalts Förlag Stockholm, ca 75x95 cm
Zustandsbeschreibung
Saknar glas, gulnader, fläckar
863308
2021-01-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner