Rimowa resväskor 2 st

Rimowa resväskor 2 st
Rimowa resväskor 2 st
Rimowa resväskor 2 st
Rimowa resväskor 2 st
Rimowa resväskor 2 st
Rimowa resväskor 2 st
Rimowa resväskor 2 st
Rimowa resväskor 2 st

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIMOWA, väskor, 2 st, aluminium, 45x54x18 resp 53x75x20 cm

Skador och slitage, saknar nycklar

863309

2021-01-12