Rimowa resväska

Rimowa resväska
Rimowa resväska
Rimowa resväska
Rimowa resväska
Rimowa resväska
Rimowa resväska
Rimowa resväska
Rimowa resväska
Rimowa resväska
Rimowa resväska

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

RIMOWA, väska, aluminium, 48x69x20 cm

Saknar nyckel, slitage och bucklor

863313

2021-01-12