Fåtöljer 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, svart läderklädsel, sitthöjd ca 40 cm
PROVENIENS: Casino Cosmopol
Brukslitage, smärre skador, undertill m smärre fläckar. se även auktionsnummer 863315
863314
2021-01-12