Soffa Illum Wikkelsø
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ILLUM WIKKELSÖ, soffa, 1960-tal, tresitsmodell, lösa plymåer klädda i velour, avsmalnande ben i palisander, producerad av Holger Christiansen, sitthöjd ca 40, längd 220, djup 79 cm
Minimalt slitage
863324
2021-01-14