Soffa Illum Wikkelsø

Soffa Illum Wikkelsø
Soffa Illum Wikkelsø
Soffa Illum Wikkelsø
Soffa Illum Wikkelsø
Soffa Illum Wikkelsø
Soffa Illum Wikkelsø
Soffa Illum Wikkelsø
Soffa Illum Wikkelsø
Soffa Illum Wikkelsø
Soffa Illum Wikkelsø

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ILLUM WIKKELSÖ, soffa, 1960-tal, tresitsmodell, lösa plymåer klädda i velour, avsmalnande ben i palisander, producerad av Holger Christiansen, sitthöjd ca 40, längd 220, djup 79 cm

Minimalt slitage

863324

2021-01-14