Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 2 st kolteckningar, landskap, 1800-tal, ej signerade, bildstorlekar ca 26,5 x 45,5 respektive 43,5 x 30 cm
Reva, mindre fläckar, ej examinerad ur ram.
863347
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här