Okänd konstnär kolteckningar

Okänd konstnär kolteckningar
Okänd konstnär kolteckningar
Okänd konstnär kolteckningar
Okänd konstnär kolteckningar
Okänd konstnär kolteckningar
Okänd konstnär kolteckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 2 st kolteckningar, landskap, 1800-tal, ej signerade, bildstorlekar ca 26,5 x 45,5 respektive 43,5 x 30 cm

Reva, mindre fläckar, ej examinerad ur ram.

863347

2021-01-24