Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
BOKSTÖD, 1 par, art deco, 1930/40-tal, i form av hundar, grönpatinerad metall på träsocklar, märkta Made in France, höjd 16, längd 20 cm
En med smärre spricka, patinering med slitage
863348
2021-01-17