Bokstöd 1 par i form av hundar

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

BOKSTÖD, 1 par, art deco, 1930/40-tal, i form av hundar, grönpatinerad metall på träsocklar, märkta Made in France, höjd 16, längd 20 cm

En med smärre spricka, patinering med slitage

863348

2021-01-17