Signar Bengtsson oljemålning

Signar Bengtsson oljemålning
Signar Bengtsson oljemålning
Signar Bengtsson oljemålning
Signar Bengtsson oljemålning
Signar Bengtsson oljemålning
Signar Bengtsson oljemålning
Signar Bengtsson oljemålning
Signar Bengtsson oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNAR BENGTSSON (1900-tal): Damporträtt, signerad Signar, olja på duk, ca 76x58 cm

Krackeleringar, ospänd duk

863352

2021-01-17