Damporträtt akvarell och krita

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Damporträtt, akvarell och krita, ca 43x30 cm

Veck

863353

2021-01-17