Louis Marcel Fréaud Myr oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS MARCEL FRÉAUD MYR (1893-1964): Landskapsmotiv, signerad LM MYR, olja på duk, ca 46x55 cm

Oramad

863354

2021-01-17