Edward Hald oljemålning

Edward Hald oljemålning
Edward Hald oljemålning
Edward Hald oljemålning
Edward Hald oljemålning
Edward Hald oljemålning
Edward Hald oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDWARD HALD (1883-1980): "Sval Sol", signerad och daterad Hald 1949, olja på papper, ca 22x27 cm

863356

2021-01-17