Rut Sköld oljemålning

Rut Sköld oljemålning
Rut Sköld oljemålning
Rut Sköld oljemålning
Rut Sköld oljemålning
Rut Sköld oljemålning
Rut Sköld oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUT SKÖLD (1900-tal): Mansporträtt, signerad Rut Sköld, daterad a tergo 1956, olja på duk, ca 19x24 cm

863357

2021-01-17