Elsa Agélii textil

Elsa Agélii textil
Elsa Agélii textil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA AGÉLII (född 1938), textil, signerad och daterad -83, komposition med applikation och broderi, 30x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

863365

2021-01-22