Golvvvaser Kina 1800-tal

Golvvvaser Kina 1800-tal
Golvvvaser Kina 1800-tal
Golvvvaser Kina 1800-tal
Golvvvaser Kina 1800-tal
Golvvvaser Kina 1800-tal
Golvvvaser Kina 1800-tal
Golvvvaser Kina 1800-tal
Golvvvaser Kina 1800-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med dekor av blommor och fåglar, höjd 42,5 cm.

Bruksslitage, tillverkningsdefekter.

863368

2021-01-22