Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVVASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med dekor av blommor och fåglar, höjd 42,5 cm.
Bruksslitage, tillverkningsdefekter.
863368
2021-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här