Miniatyrer

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRER, 7 st, 1800/1900-tal, målningar samt en etsning, ett barnporträtt av Margareta Hyltén-Cavallius daterat 1962, även porträtt av Marie Antoinette, kopia efter Herodias av Bernardino Luini, porträtt med äldre man kopia efter Ferdinand Bol, med mera, diameter 5 cm - 14,5x14,5 cm.

Slitage efter ålder, ej examinerade ur ramar.

863374

2021-01-22