Dekorelement orientaliska

Dekorelement  orientaliska
Dekorelement  orientaliska
Dekorelement  orientaliska
Dekorelement  orientaliska
Dekorelement  orientaliska
Dekorelement  orientaliska
Dekorelement  orientaliska
Dekorelement  orientaliska
Dekorelement  orientaliska
Dekorelement  orientaliska

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

DEKORELEMENT, 4 st, orientaliska, 1900-tal, bemålat och förgyllt trä, med figurscener, mått 24 x 12,5 cm - 36 x 13 cm.

Slitage, mindre skador.

863375

2021-01-22