Rigmor Nielsen golvlampa Söholm

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RIGMOR NIELSEN, golvlampa, Söholm stentöj, Bornholm, Danmark 1960-tal, stengods, handmålad dekor, signerad SÖHOLM DENMARK RN, höjd ca 140 cm

863384

2021-01-12