Myra Mimlitsch-Gray skulptur

Myra Mimlitsch-Gray skulptur
Myra Mimlitsch-Gray skulptur
Myra Mimlitsch-Gray skulptur
Myra Mimlitsch-Gray skulptur
Myra Mimlitsch-Gray skulptur
Myra Mimlitsch-Gray skulptur
Myra Mimlitsch-Gray skulptur
Myra Mimlitsch-Gray skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MYRA MIMLITSCH-GRAY (född 1962), skulptur, koppar, osignerad, längd 31 cm.

Katalog medföljer.

Något ytslitage.

863394

2021-01-22