Mikko Paakkola

Mikko Paakkola
Mikko Paakkola
Mikko Paakkola
Mikko Paakkola
Mikko Paakkola
Mikko Paakkola

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKKO PAAKKOLA, blanteknik, signerad och daterade 2015? a tergo, utan titel, 30x30 cm.

Smärre slitage.

863397

2021-01-22