Gösta Werner

Gösta Werner
Gösta Werner

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989): "Homeward Storm / Tatuering Storm", litografi, signerad, numrerad 9/200, bildmått ca 37x51 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

863403

2021-01-23