Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABEL, stämplad "Weyersberg & co / Solingen", Beck & Söhne Wien, balja i läder med beslag i mässing, baljan monogramstämpad FJ 1 för kejsare Frans Josef den 1:a av Österrike, längd (i balja) ca 93 cm

Slitage, baljan med skador, baljan tejpad, handtag nött

863406

2021-01-14