Vägghylla
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGHYLLA, nyrenässans, sekelskiftet 18/1900-tal, träskuren dekor, beslag av mässing med maskaroner, centralt med infälld medaljong av porslin med polykrom bemålning, höjd 37, 52x28 cm
bruksslitage
863411
2021-01-14